Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоград: тиждень правових знань (фото)

Февраль 20, 2013 | Новини | Просмотров: 766 | Комментариев: 0

Протягом тижня персоналом Кіровоградського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області взято участь в проведені тижня правових знань, який проводився за підтримки відділу сім’ї. дітей та молоді Кіровоградської міської ради.

Зустрічі проводились для студентів Кіровоградського музичного училища, Кіровоградського будівельного технікуму та технікуму механізації сільського господарства. Під час живого спілкування зі студентами було надано інформацію про роботу та функції кримінально-виконавчої інспекції. Після виступу молодь мала змогу в індивідуальному порядку поспілкуватись з інспектором з хвилюючих питань.
Також інспекція взяла участь у семінарі для заступників з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста Кіровограда на тему «Профілактика правопорушень у дитячому середовищі» з виступом про роботу кримінально-виконавчої інспекції з дітьми, засудженими до умовного покарання, причини та умови, які призводять до повторного вчинення неповнолітніми правопорушень.
На даному семінарі було презентовано «Кримінальний кодекс для дітей» автора Галини Палійчук в рамках програми «Правове виховання дітей», яка покликана підвищити рівень правових знань українських дітей.

Кіровоград: тиждень правових знань (фото)

Ольга Агаричева
Начальник Кіровоградського МВ КВІ
УДПтС України в Кіровоградській області

Коментарі для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Загрузка...
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений