Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоград: «Теплоенергоцентраль» готово до роботи

Сентябрь 08, 2014 | Новини | Просмотров: 762 | Комментариев: 0

На початок вересня комунальне підприємство готове до роботи в новому опалювальному сезоні на 81%. Роботи виконуються в усіх підрозділах підприємства.

Таким чином, підрозділ ВП «Теплоенергоцентраль» готово до роботи в ОЗП:

- поточних ремонтів виконано на 79%;

- капітальних ремонтів виконано на 73%.

В Центральному тепловому районі вдалось провести капітальний ремонт 542 м трубопроводів. Поточних ремонтів виконано на 84,5%. Сюди входить заміна 1104 м труб, а також ліквідація 85 поривів теплових мереж з 120 шт., які виникли після гідравлічних випробувань.

Електротехнічний цех виконав 39% капітальних ремонтів та 55% поточних.

Ремонт будівель та споруд виконано на 76%. Сюди входить ремонт покрівель головного корпусу КТЦ, мазутонасосної, центрального складу, великої котельні с. Нового та інших будівель підприємства.

Великий обсяг робіт проведено на підрозділі с. Нового. На даний час поточних та капітальних ремонтів виконано на 85,4%. Проводиться ремонт котлів та фільтрів підрозділу. За час ремонтної кампанії замінено 1081 м трубопроводів теплових мереж. По теплопостачанню підрозділ готовий до роботи в опалювальний сезон на 80%, по водопостачанню та водовідведенню на 38% та по електропостачанню на 67%.

На сьогодні за кошти підприємства відремонтовано 2 771 кв. м. покрівель будівель підприємства, а також відновлено 1 562 кв. м. асфальтного покриття після виконання ремонтних робіт на теплових мережах.

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений