Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоград: швидке реагування на звернення громадян

Апрель 06, 2015 | Новини | Просмотров: 672 | Комментариев: 0

За січень - березень 2015 року на розгляд до Кіровоградської ОДПІ надійшло 13 письмових звернень від громадян.

Розглянуто – 10 звернень, 3 - знаходяться на розгляді (термін розгляду не настав). За відповідний період 2014 року надійшло 7 звернень.
Кіровоградська ОДПІ запевняє усіх громадян, що жодне звернення, подане відповідно до вимог чинного законодавства, не залишиться без уваги.

Кіровоградська ОДПІ нагадує, що громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.
Основними вимогами до звернення громадян є зазначення прізвища, ім'я, по-батькові, місця проживання громадянина, викладення суті порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений