Кіровоград: СБУ оголошує конкурс!

Январь 11, 2013 | Новини | Просмотров: 788 | Комментариев: 0

Служба безпеки України оголошує відкритий конкурс вступників до вищих військових навчальних закладів Служби безпеки України на базі повної загальної середньої освіти:

до Національної академії Служби безпеки України (м. Київ) за напрямами підготовки «Правознавство», «Державна безпека» і «Філологія» та до Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» (з дислокацією в м. Харків) за напрямом підготовки «Правознавство» для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за програмами підготовки для проходження військової служби за контрактом на посадах офіцерського складу (набір 2013 року).
Детальна інформація про вищі військові навчальні заклади СБ України та правила прийому розміщені на офіційних сайтах Служби безпеки України www.ssu.gov.ua та Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» http://jur-academy.kharkov.ua.
Прийом заяв і звернень щодо вступу на навчання до вищих військових навчальних закладів СБ України здійснюється до 1 березня 2013 року.
Звертатись за адресою: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 9, контактні телефони: 399-423, 399-424.
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений