Кіровоград: роз’яснює ГУ Міндоходів області

Сентябрь 24, 2013 | Новини | Просмотров: 560 | Комментариев: 0

Починаючи з 3 серпня цього року та до 1 січня наступного платникам податку на додану вартість надано можливість отримати бюджетне відшкодування у вигляді фінансового казначейського векселя.

При цьому суб’єкт господарювання вправі сам визначитися зі способом відшкодування: грошима чи векселями. Для отримання останніх необхідно подати відповідну заяву.
Сума ПДВ, що підлягає відшкодуванню з бюджету шляхом видачі фінансових казначейських векселів, поділяється на рівні частини. На кожну таку частину видається окремий вексель із строком платежу один, два, три, чотири та п’ять років.
Шляхом пред’явлення до сплати фінансового казначейського векселя можна розрахуватися за поточними зобов’язаннями з податків і зборів (але не раніше настання строку платежу, визначеного у ньому).
Нагадуємо, що ведення реєстру векселів здійснюється Державною казначейською службою України.


Прес-служба ГУ Міндоходів у
Кіровоградській області


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений