Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: розваги для дітей на вихидні

Июнь 28, 2013 | Новини | Просмотров: 522 | Комментариев: 0

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок запрошує жителів та гостей міста провести вихідні разом з нами та переглянути цікаві вистави для дітей.

Початок вистав о 12 годині. Після вистав проводяться ігри з врученням подарунків та солодощів.

29 червня - вистава "Готель "У Мурзика" В.Ігнатьєв

Веселі клоуни Муся і Пуся будують готель для Мишки та кота Мурзика. Але розбіжності виховання доводять маленьких героїв до не? ?риємних подій: під час безтурботної гри Мурзика з підступним Сірником спалахує пожежа. Вистава вчить дітей обережному ставленню з вогнем та виховує почуття дружби і взаємодопомоги.

30 червня - вистава "Гусеня" Н.Гернет

Казка-гра, у якій глядачі допомагають нерозважливій дівчинці Оленці випасати , а потім і рятувати маленьке гусенятко з лап хитрої лисиці, що обманом зайняла їжачкову хатку. Вистава вчить сміливості, відповідальності, виховує почуття др ужби та взаємодопомоги.

Також,30 червня після вистави відбудеться ігрова програма з привітанням іменинників червня. Копії свідоцтв про народження приймалися до 26 червня.

 


 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете