Оперативна інформація в телеграм каналі https://t.me/fotoinform

Кіровоград: розрив між кандидатами на міського голову зменшився

Ноябрь 20, 2015 | Новини | Просмотров: 2220 | Комментариев: 0

У Кіровограді відбувся повторний підрахунок голосів на дільниці № 350861 на виборах міського голови. Кількість бюлетенів, зарахованих за обох кандидатів при перерахунку співпала. Проте рішенням комісії кілька бюлетенів визнали недійсними.

Так під час повторного підрахунку недійсними було визнано 4 бюлетені, які були попередньо зараховані за кандидата на міського голову А. Стрижакова(самовисування) та 1 - за кандидата А. Райковича(Блок Петра Порошенка «Солідарність»). Відповідно, відрив між кандидатами зменшився на три голоси. Перерахунок за рішенням міської ТВК на скаргу довіреної особи А. Райковича проводили члени Кіровської районної у місті Кіровограді комісії.

Недійсними визнали бюлетені, на яких було по дві позначки, одна з яких за кандидата, інша на тлі бюлетеня.
Перерахунок голосів на дільниці №350861 у Кіровограді мав відбутися 18 листопада, але його було перенесено на 19 листопада через відсутність заступника голови Кіровської районної виборчої комісії.

Під час засідання Кіровської ТВК присутніх також проінформували про результати розгляду судових позовів по результату голосування на дільницях №350867 та №350852. З вимогою встановити результати виборів міського голови у Кіровограді без врахування протоколів з цих дільниць звернулись представники штабу кандидата А. Райковича. Обидва позови судами відхилено у повному обсязі.

Нагадуємо, затримка оголошення підсумків голосування на виборах Кіровоградського міського голови триває від ранку 16 листопада. Підведення підсумків виборів призупинилось спочатку через відсутність уточненого протоколу з дільниці № 350867, а також стан здоров’я голови Кіровської районної у місті Кіровограді комісії. Тоді ж про перемогу на виборах оголосили штаби обох кандидатів на міського голову.

За попередніми даними, різниця голосів між кандидатами складала 225 бюлетенів.
З 16 листопада представники штабу А. Райковича(Блок Петра Порошенка «Солідарність») вимагають визнання виборів на дільницях №350867, 350861 та 350852 недійсними. На ці дільниці було подано скарги в територіальні виборчі комісії та позови до суду.
17 листопада на Кіровській районні ТВК відбувся перерахунок бюлетенів на дільниці №350867, який не виявив розбіжностей з попереднім протоколом

прес-служба Громадянської мережі ОПОРА


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool