Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоград: прокуратура перевірила законність затримання органами ДАІ транспортних засобів

Август 09, 2013 | Новини | Просмотров: 600 | Комментариев: 0

Прокуратурою області виявлено суттєві порушення прав громадян та вимог чинного законодавства під час тимчасового затримання транспортних засобів органами ДАІ.

Зокрема, випадки затримання транспортних засобів на підставах, не передбачених законодавством, не складання протоколів про вчинення адмінправопорушень, внаслідок чого порушники ПДР уникли відповідальності, фальсифікації матеріалів про тимчасове затримання транспортного засобу та факти безпідставного стягнення плати за його зберігання на спеціальному майданчику.
Так, у 36 справах про адміністративні правопорушення, під час провадження по яким працівниками ДАІ затримувалися транспортні засоби, судами прийняті рішення про їх закриття у зв’язку із відсутністю складу правопорушення. Як наслідок – транспортні засоби незаконно утримувалися на спецмайданчику, а їх власниками безпідставно сплачувалися кошти за їх утримання.
Вищезазначене свідчить про спрямованість роботи працівників органів ДАІ області не на профілактику та запобігання адміністративним правопорушенням, а на створення умов для прямого порушення прав громадян, в тому числі з боку Державного підприємства "Кіровоград-Інформ-Ресурси", яке надає послуги по зберіганню транспортних засобів на спеціальному майданчику.
На усунення виявлених порушень вжито дієвих заходів прокурорського реагування.

Прес-служба прокуратури області
 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений