Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: профбутік «Моя професія - це цікаво»

Апрель 17, 2014 | Новини | Просмотров: 675 | Комментариев: 0

Вибір професії – усвідомлене визначення людиною сфери діяльності, яку вона прагне опанувати й довгий час нею займатися.

Це один з найважливіших етапів на життєвому шляху людини. Адже, обираючи професію, особистість насамперед визначає своє місце в житті.
17 квітня 2014 року бібліотека-філія № 8 провела з учнями 10-А та 10-Б ЗОШ №16 профбутік «Моя професія – це цікаво», мета якого була допомогти старшокласникам правильно та свідомо обрати професію, спираючись на власні здібності, інтереси, цінності та можливості; пізнати свої сильні та слабкі сторони, розвивати самосвідомість, почуття власної гідності; найбільш успішно і повно реалізувати себе у поведінці та діяльності.
Профконсультація «Хочу. Можу. Потрібно.» зорієнтувала присутніх на те, що передбачає профорієнтація, як потрібно обирати професію, про труднощі, що виникають під час вибору професії. Бібліотекарі запропонували перегляд слайдової презентації «Професії, що мають майбутнє», де було представлено: побудову особистого професійного плану; нові професії, що користуються попитам; онлайн-професії та професії, що з’являться найближчим часом на ринку праці.
Старшокласники із задоволенням давали відповіді на запитання веселої вікторини «Відгадай професію», приймали участь у диспуті «Покликання. Як його знайти?», а також деякі учні розповіли про подальші плани щодо вибору професії, чим вона цікава і чому.
Наприкінці заходу, дітям було представлено великий вибір буклетів про те, як зареєструватися в службі зайнятості, як знайти роботу, інформаційно-довідкові послуги, знайти роботу до душі.
Закінчивши захід, бібліотекарі-філії №8, побажали десятикласникам обрати професію до душі і стати справжніми професіоналами своєї справи.

Бібліотекар філії Олена Холоденко


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете