Кіровоград: міська рада прийняла бюджет на 2016 рік

Декабрь 25, 2015 | Новини | Просмотров: 768 | Комментариев: 0

24 грудня Кіровоградська міська рада підтримала запропонований проект бюджету міста на 2016 рік.

За інформацією начальника фінансового управління міської ради Любові Бочкової, бюджет наступного року формувався у достатньо складних умовах, за відсутності Державного Бюджету, із не до кінця зрозумілими правилами гри щодо бази оподаткування для бюджетів обласних центрів.

Доходи міського бюджету прогнозуються у сумі 1, 325 мільярдів гривень, в тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 1, 272 мільярди гривень, доходи спеціального фонду міського бюджету 52, 486 мільйона гривень, у тому числі бюджету розвитку- 4, 304 мільйона гривень. Видатки міського бюджету передбачаються у тому ж розмірі - 1, 325 мільярдів гривень. Без врахування субвенцій з державного бюджету на виконання державних програм соціального захисту населення обсяг видатків загального фонду міського бюджету складе 653, 745 мільйонів гривень.

На фінансування захищених статей бюджету та енергоносіїв заплановано 488, 286 мільйонів гривень, (74,7 %), у тому числі на оплату праці з нарахуваннями – 398, 318 мільйонів гривень, (60,9 % загальної суми видатків), оплату енергоносіїв – 61, 825,2 мільйонів гривень, (9,5%).
- Фактично, бюджет наступного року має у нас вигляд матриці, яку ми маємо наповнити змістом через ефективні галузеві програми соціально – економічного розвитку Кіровограда, - наголосив міський голова Андрій Райкович. – Переконаний, що до роботи на програмами активно долучаться і депутати усіх фракції міської ради. Ми витримаємо усі належні процедури, проведемо обговорення з громадськістю і у кінці січня винесемо галузеві програми на затвердження депутатського корпусу.

джерело
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений