Кіровоград: майже 259 млн. грн. ПДВ сплатили до бюджету підприємства міста

Ноябрь 15, 2013 | Новини | Просмотров: 619 | Комментариев: 0

«Кіровоградською ОДПІ щомісячно докладаються максимальні зусилля по забезпеченню надходжень до державного бюджету.

Головним джерелом доходної частини держбюджету передусім є податок на додану вартість, якого у січні-жовтні поточного року мобілізовано 258,5 млн. грн. Порівняно з січнем-жовтнем минулого року сплата податку зросла майже на 4,3 млн.грн., або 101,7 відсотка», зазначив перший заступник начальника Кіровоградської ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Лахман Микола Маркович.
Кіровоградська ОДПІ звертає увагу, що особа зобов’язана зареєструватися платником ПДВ у разі перевищення протягом останніх 12 місяців, встановлених Податковим кодексом обсягів оподатковуваних операцій. Нині така межа становить 300 тис.грн. Проте, слід зазначити, що чинним законодавством не передбачено будь-яких обмежень щодо реєстрації платників за власним бажанням. Тобто, на сьогоднішній день суб‘єкти господарювання – юридичні та фізичні особи не залежно від виду діяльності та розміру отриманого доходу можуть за власним бажанням зареєструватися платниками ПДВ. Для цього їм потрібно подати заяву до органів Міндоходів.

Прес служба Кіровоградської ОДПІ


 

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете