Кіровоград: лікарня отримає відділення на 65 ліжок
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_27735_1.jpg)
Дитяче інфекційне відділення Центральної міської лікарні на Фортечних валах має бути готовим прийняти пацієнтів до 15 жовтня, а паліативне відділення повинне запрацювати до кінця листопада.
Таке завдання поставив секретар міської ради Іван Марковський перед управлінням капітального будівництва та підрядними організацями щодо завершення капітальних ремонтів корпусів медичного закладу сьогодні, 8 вересня, під час інспекції ходу ремонтних робіт.
Ремонт інфекційного відділення розпочався три місяці тому. У міському бюджеті для цього було передбачено 370 тисяч гривень. Найскладніші роботи на об’єкті вже виконані, сьогодні у віддленні працюють штукатури, які завершують оздоблювальні роботи. Іван Марковський звернув увагу будівельників на необхідність приведення до ладу також фасаду будівлі.
- Це буде неправильним, якщо приміщення, у якому зроблений якісний внутрішній ремонт, куди встановлене сучасне дороговартісне обладнання, залишиться невідремонтованим зовні, - наголосив секретар міської ради. – Будівельники почистять фасад, пофарбують його, облицюють плиткою фундамент і робота буде виглядати завершеною.
Важливість введення в експлуатацію інфекційного відділення відзначив головний лікар Центральної міської лікарні Олександр Артюх. Він підкреслив, що в лікарню везуть інфекційних хворих не тільки з Кіровограда, а й з усієї області. Тут працюють висококласні спеціалісти, вони готові надавати належну медичну допомогу.
- Цього року, завдяки потужній підтримці міської влади, лікарня отримає відділення на 65 ліжок, - говорить Олександр Артюх. - Це значно розширить наші можливості у лікуванні інфекційних захворювань.
Приміщення, де буде розміщене паліативне відділення, фактично створююється з нуля. Стара будівля розібрана до каркасу, на ній буде облаштована нова покрівля з металопрофілю, стіни утеплять сучасними матеріалами. У віддленні, розрахованому на 25 пацієнтів, будуть створені комфортні умови в одно та двомісних палатах з усіма зручностями.
- Сьогодні у Кіровограді є родини, які піклуються про своїх невиліковно хворих родичів, - звернув увагу Олександр Артюх. – Для них це надзвичайно велике навантаження, у першу чергу, психологічне. Запуск паліативного відділення дозволить нам надати таким сім’ям суттєву допомогу, розвантажити їх на певний час – це важливий соціальний проект для міста. Ми йшли до нього майже три роки і тільки тепер у тісній співпраці з міською владою виходимо на фініш у його реалізації. Медичні працівники пройшли необхідну підготовку, обладнання закуплене. Тепер справа за будівельниками: вони працюють весь світовий день і без вихідних , тож переконаний - не підведуть.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)