Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоград: конференція педагогічних працівників області

Август 29, 2013 | Новини | Просмотров: 739 | Комментариев: 0

Стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року та впровадження державних стандартів початкової та базової загальної середньої освіти – тема цьогорічної конференції педагогічних працівників області, яка відбулася сьогодні у Кіровограді.

Вчителі підбили підсумки розвитку дошкільної та середньої освіти в області у 2012/2013 навчальному році та проаналізували завдання на наступний навчальний рік.
Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ельза Лещенко зазначила, що 2012-2013 навчальний рік був часом позитивних зрушень в системі освіти України і нашої області зокрема. Завдяки новим соціальним ініціативам Президента України "Діти – майбутнє України" та дієвим крокам обласної влади заклади освіти області отримали шкільні автобуси, комп’ютерні класи, нові меблі, усі заклади освіти підключені до мережі Інтернет.
Високі рейтинги наших випускників під час проведення незалежного оцінювання, численні перемоги школярів Кіровоградщини на Всеукраїнських та міжнародних освітніх конкурсах свідчать – освітяни Кіровоградщини серед найкращих. Звичайно ж, в освітній галузі області є ще немало невирішених проблем, про які говорили учасники конференції.
Привітала педагогів області і заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух. Вона наголосила, що вчительська праця належить до найбільш важливих сфер суспільної діяльності.
- Завдання обласної влади – у найближчі роки забезпечити перехід до найсучасніших стандартів освіти, що відповідають інноваційним вимогам часу, - наголосила Галина Пастух, - політика Глави держави спрямована на пріоритетний розвиток освіти в Україні та створення умов для виховання особистості, здатної приймати самостійні рішення й нести відповідальність.
 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений