Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: іноземці вклали 92 млн.доларів в економіку області

Ноябрь 19, 2014 | Новини | Просмотров: 423 | Комментариев: 0

У січні–вересні 2014р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено 2,6 млн.дол. США прямих іноземних інвестицій. Майже весь обсяг прямих іноземних інвестицій надійшов із країн Європейського Союзу.

Станом на 1 жовтня 2014р. загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених в економіку області, становив 92 млн.дол. та зменшився на 41,9% порівняно з початком 2014р.
В економіку області вклали капітал інвестори 31 країни світу, серед яких провідні партнери: Кіпр, Велика Британія, Нідерланди та Російська Федерація.
Найбільш привабливими об’єктами іноземного інвестування були підприємства м.Кіровограда (34% загального обсягу прямих іноземних інвестицій області) та Кіровоградського району (15,1%).
За видами економічної діяльності найбільші обсяги інвестицій зосереджені на підприємствах промисловості; сільського, лісового та рибного господарства; оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; організаціях, що здійснюють діяльність у сфері адміністра-тивного та допоміжного обслуговування; операцій з нерухомим майном.


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете