Кіровоград: «Імідж» готується до ювілею!

Февраль 26, 2014 | Новини | Просмотров: 729 | Комментариев: 0

25 річчя діяльності творчого колективу у позашкільному закладі – велика подія насамперед для його вихованців минулих років.

 Це можливість спів ставити свої очікування та мрії з сучасним станом колективу ,якому вони у свій час навчалися. Це теплі зустрічі у колі друзів , спогади про своє дитинство. І ще обговорення проекту проведення урочистостей , які відбудуться 22 березня в приміщенні обласної філармонії. Саме ці теми були у центрі уваги під час зустрічі першого покоління іміджистів , зусиллями яких у 1988 році був заснований міський комсомольський штаб «Іскра» , який згодом перетворився у творче об єднання молодіжний клуб «Імідж». Символічно , що в кінці зустрічі до засновників клубу приєдналися сучасні вихованці , які виконали для старших товаришів Гімн клубу створений в більш пізній період існування клубу. Ця перша зустріч організована беззмінним керівником клубу – Заслуженим працівником освіти України Наталією Костянтинівною Долгополовою перша у низці запланованих зустрічей з випускниками минулих років .
 

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете