Кіровоград готується до відзначення 70-ї річниці визволення України

Ноябрь 28, 2012 | Новини | Просмотров: 530 | Комментариев: 0

Виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про забезпечення відзначення в Кіровограді 70-ї річниці визволення України від німецько-нацистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років.

Відповідно до прийнятого рішення, утворено міський організаційний комітет з підготовки та відзначення зазначеної річниці на чолі з міським головою Олександром Саінсусом, а також затверджено міський план урочистих заходів.
Виконком доручив головам Кіровської та Ленінської районних у місті Кіровограді рад утворити аналогічні районні організаційні комітети, а міськими бюджетами на 2014 та 2015 роки планується передбачити кошти для фінансування запланованих заходів.

джерело

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете