Кіровоград готовий до проведення виборів
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_21160_1.jpg)
Кіровоград технічно готовий до проведення виборів Президента України.
Це відзначив секретар міської ради Іван Марковський сьогодні, 19 травня, під час наради міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради. За його словами, деякі технічні проблеми необхідно вирішити на трьох дільницях зі 124 в обласному центрі. Але всі вони будуть оперативно вирішені впродовж одного – двох днів, переконаний Іван Марковський. На дільницю, що розташована у адміністративному приміщенні колишнього радгоспу “Тюльпан” сьогодні зранку виїхала комісія у складі керівників УКБ, ГУЖКГ, яка зробить необхідіні обстеження. Тут протікає дах, зал де передбачається проведення голосування сильно відсирів є грибок
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)