Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: Дворцова має бути пішохідною, - Іван Марковський

Март 23, 2015 | Новини | Просмотров: 558 | Комментариев: 0

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив рішення міськради щодо визнання вулиці Дворцової, на відрізку від Кіровоградського обласного краєзнавчого музею до вул. Ковалерійської, такою, де заборонено розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, рух та стоянка автомобільного транспорту.

Виключення складатимуть лише відкриті літні майданчики, зовнішній вигляд яких буде узгоджений з управлінням містобудування та архітектури.
- Дворцова – це історичний центр Кіровограда, - відзначив під час засідання виконкому секретар міської ради Іван Марковський, - люди постійно звертаються до влади з вимогою забезпечити її особливий статус. Тому Дворцова має бути пішохідною, а торгівля на ній – цивілізованою. Виконком доручив управлінню містобудування та архітектури забезпечити внесення відповідного проекту рішення на розгляд міської ради, а спільно з управлінням земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та управлінням по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення провести інвентаризацію тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, розташованих на території міста.
У разі прийняття такого рішення міською радою, виконком Кіровоградської міської ради в порядку, визначеному Тимчасовим положенням про порядок демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Кіровограда, продовжить роботу зі знесення незаконно встановлених малих архітектурних форм.

джерело
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете