Кіровоград: До уваги мешкаців області! Нові тарифи в приміському сполученні!

Июнь 20, 2014 | Новини | Просмотров: 729 | Комментариев: 0

Залізниця встановила вартість проїзду пасажирів в приміському сполученні за новими тарифами

На Одеській залізниці з 1 липня 2014 року зросте вартість проїзду пасажирів у поїздах приміського сполучення по всім дирекціям залізничних перевезень. Тарифи збільшено по відношенню до існуючих у межах Одеської дирекції на 27%, в межах Херсонської, Шевченківської та Знам’янської дирекцій залізничних перевезень на 30%. Вартість проїзду пасажирів у приміському сполученні за новими тарифами погоджені з облдержадміністраціями Одеської, Черкаської, Кіровоградської, Херсонської, Миколаївської та Вінницької областей і визначаються залежно від відстані згідно з Правилами перевезень пасажирів
Після підвищення тарифів, вартість повного квитка в приміському сполученні на території Одеської залізниці  встановлена від 4,10 грн. до 26,00 грн. залежно від дальності поїздки.
Проїзд для дітей віком від 6 до 14 років, як і раніше, становитиме 75% від вартості проїзду дорослого пасажира, а студенти так само користуватимуться 50% пільгою згідно з чинним законодавством.
Питання про перегляд тарифів на приміські пасажирські перевезення з метою їх подальшого підвищення одеські залізничники не піднімали перед облдержадміністраціями з першого кварталу 2011 року. Проте критична ситуація з компенсаційними виплатами за перевезення пільговиків (за 2013 рік Одеською залізницею перевезено майже 3,3 млн пасажирів пільгових категорій на суму 30,8 млн грн, а отримано лише 17,6 млн грн., тобто 57,1%) зумовило дане підвищення тарифів.
Також причиною перегляду тарифів стало систематичне зростання цін на енергоносії, подорожчання матеріалів тощо, а високий рівень збитковості приміських перевезень не дає можливості залізничникам у повному обсязі виконувати оновлення рухомого складу, підвищувати комфортність та якість обслуговування пасажирів.
Слід зазначити, що з 1994 по теперішній час електропоїзди не закуповувались. До 2015 року зношеність електропоїздів становитиме 82%. Останні шість років на капітальний та поточний ремонти електропоїздів для Одеської області витрачено 71,4 млн грн., що становить лише 49,4% від необхідних витрат, а дефіцит коштів на підтримання у робочому стані рухомого складу з 2008 по 2013 роки становить 144,5 млн грн., крім цього на модернізацію електропоїздів залізницею витрачено11,8 млн грн., на розвиток інфраструктури – 5,3 млн грн., на придбання технологічного обладнання – 5,1 млн грн.
Проте, незважаючи на значні витрати та серйозні збитки, за минулий рік Одеська залізниця не скасувала жодного приміського поїзда.

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений