Кіровоград: діти малювали будні міліціонерів

Ноябрь 24, 2013 | Новини | Просмотров: 649 | Комментариев: 0

Працівники Державної служби охорони в Кіровоградській області провели конкурс малюнків серед вихованців гуртка народної творчості «Писанка» Центру дитячої та юнацької творчості міста Кіровограда, присвячений діяльності підрозділу.

У конкурсі взяли участь понад 40 дітей віком від 4 до 13 років. Усі дитячі малюнки надзвичайно яскраві, пронизані радістю і гарним ставленням до професії міліціонера. Найчастіше у своїх роботах діти зображали вартових порядку, які щодня охороняють спокій громадян, та їх готовність завжди прийти на допомогу.

Серед усіх малюнків правоохоронці визначили п᾿ять найкращих робіт, які візьмуть участь у конкурсі «Міліція очима дітей», що кожного року традиційно проводить Управління МВС України в Кіровоградській області.

Кіровоград: діти малювали будні міліціонерів

Кіровоград: діти малювали будні міліціонерів

 

За матеріалами ВДСО при УМВС в області

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете