Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоград: депутати міської ради вчилися декларувати доходи

Март 15, 2016 | Новини | Просмотров: 925 | Комментариев: 0

14 березня у Кіровоградській міській раді відбулося навчання для депутатів міської ради, під час якого вони знайомилися з порядком декларування доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру за 2015 рік.

Провела навчання начальник відділу кадрової роботи міської ради Світлана Балакірєва. Вона наголосила під час семінару, що декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру є обов’язком посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів міської ради.

Депутати подають декларації за місцем основної роботи, а ті депутати, які є самозайнятими особами, або пенсіонерами – до апарату міської ради. Декларація заповнюється і подається декларантом до 01 квітня 2016 року.
У своєму виступі Світлана Балакірєва детально зупинилася на порядку заповнення кожного з розділів декларації.
На навчанні були присутні керуючий справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко та секретар міської ради Володимир Смірнов.

Альвіна Бондаренко звернула увагу депутатів на те, що крім декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, передбаченої антикорупційним законодавством, особи, яким протягом звітного року доходи нараховувалися у формі заробітної плати двома або більше податковими агентами, і при цьому загальна річна сума таких доходів перевищує сто двадцять розмірів заробітних плат, повинні подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до 01 травня 2016 року в податкову службу.

В ході навчання учасники семінару мали можливість задавати питання та отримали вичерпні відповіді щодо порядку декларування доходів.

джерело
 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений