Кіровоград: День відкритих дверей відбувся у міській раді

Декабрь 05, 2013 | Новини | Просмотров: 613 | Комментариев: 0

Сьогодні, 5 грудня, у Кіровоградській міській раді відбувся День відкритих дверей, приурочений до Дня місцевого самоврядування.

Цього дня на особистий прийом до міського голови Олександра Саінсуса звернулися 17 мешканців міста. Заявники порушили перед міським головою питання землекористування, незаконного будівництва, зовнішнього освітлення, ремонту доріг і житлового фонду та поліашення житлових умов. Олександр Саінсус за результатами розгляду заяв надав доручення відповідним виконавчим органам міської ради. Всі порушені питання взяті на контроль.
У День відкритих дверей керівники виконавчих органів міської ради прийняли 98 заявників з питань соціального таправового захисту дітей, встановлення опіки, діяльності закладів охорони здоров’я, приватизації, отримання дозволів на розміщення реклами, надання матеріальної допомоги, організації теплопостачання, вивезення сміття, ремонту покрівель, усунення пориву мереж водовідведення, оформлення документів для участі у конкурсному відборі на заміщення посад, організації роботи громадського транспорту та доступності занять фізичною культурою і спортом.

джерело
 

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете