Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Інвестиційний прибуток - об’єкт декларування!

Март 20, 2012 | Новини | Просмотров: 1022 | Комментариев: 0

ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до пп. 164.2.9 п. 164.2 ст. 164 Податкового кодексу України до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається інвестиційний прибуток від проведення операцій з цінними паперами, деривативами та корпоративними правами, випущеними в інших, ніж цінні папери, формах. Про це Інтернет-виданню  «FotoInform» повідомила прес-служба ДПА в Кіровоградської області

Інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу окремого інвестиційного активу, та його вартістю, що визначається із суми витрат на придбання такого активу. Для цілей оподаткування інвестиційного прибутку звітним періодом вважається календарний рік.

Отже, громадяни, які отримували доходи від продажу акцій та операцій з інвестиційними активами протягом 2011 року, зобов’язані в строк до 1 травня 2012 року подати до податкового органу за місцем проживання річну податкову декларацію із зазначенням отриманих доходів.
 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений