Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Хто в цьому році отримає звання «Почесний громадянин міста Кіровограда»

Июнь 08, 2016 | Новини | Просмотров: 1149 | Комментариев: 0

Кіровоградська міська рада оголошує про прийом документів для присвоєння звання "Почесний громадянин міста Кіровограда".

Колективи підприємств, установ та громадських організацій міста запрошують взяти участь у висуненні кандидатур для присвоєння звання "Почесний громадянин міста Кіровограда".

Відповідно до Положення про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Кіровограда” пропозиції щодо присвоєння Звання разом з аргументами на користь пропонованої кандидатури можуть вносити підприємства, установи, громадські організації, а також жителі міста Кіровограда.

Одночасно з клопотаннями на кожну особу подаються наступні документи:
відомості про досягнення із зазначенням конкретних видатних заслуг перед мешканцями міста Кіровограда в галузях економіки, управління, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, екології, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність;
біографічна довідка;
копія паспорта (1,2 сторінки), реєстраційного номера облікової картки платника податків,
згода на обробку персональних даних.

Документи про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Кіровограда" подаються до сектору діловодства загального відділу Кіровоградської міської ради до 1 липня 2016 року (вул. Велика Перспективна, 41, кім.133). За довідками звертатись за тел. 24-35-69 (відділ кадрової роботи).

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений