Дві кіровоградські велосипедистки вибороли право виступати під прапорами збірної України
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_26753_1.jpg)
24-27 червня у Богуславі проходив чемпіонат України з велоспорту на шосе, в якому взяли участь близько 300 спортсменів.
Представниця комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» Ксенія Федотова завоювала золоту медаль у груповій гонці серед юніорок, а її одноклубниця Олена Демидова виборола срібну нагороду в змаганні жінок.
За підсумками чемпіонату України кіровоградські велосипедистки потрапили до збірної команди України та здобули право виступати на чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу 2015 року.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)