У Кропивницькому «Інгулець» переміг «Олександрію» (фото)

Березень 21, 2021 | Спорт | Переглядів: 939 | Коментарі: 0

Сьогодні, 21 березня, у місті Кропивницький на стадіоні «Зірка» відбувся футбольний матч 19 туру української футбольному Прем'єр-ліги, повідомляє FOTOINFORM.NET

ФК «Інгулець» з Петрового переміг футбольний клуб «Олександрія» з рахунком 1: 0. Единий гол в цьому матчу на останніх хвилинах першого тайму забив нападник "Інгульця" Ніка Сітчінава.

Після цієї потрібної для команди перемоги «Інгулець» піднявся на 9 сходинку турнірної таблиці.

У Кропивницькому «Інгулець» переміг «Олександрію», фото, стадіон Зірка, фото игоря филипенко