Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

За чотири місяці власні доходи об’єднаних громад зросли у 2 рази, - Геннадій Зубко

Май 09, 2017 | Новини регіонів | Просмотров: 844 | Комментариев: 0

Децентралізація демонструє результат, об’єднані громади стають фінансово самодостатніми.

Так, власні доходи місцевих бюджетів 366-ти об’єднаних територіальних громад у січні-квітні зросли у 2 рази. Доходи ОТГ збільшились на 1,3 млрд грн та склали 2,6 млрд грн. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«Слід зазначити, що нові 207 ОТГ, у яких перші вибори відбулись у 2016 році, тільки в цьому році отримали 60% надходжень від податку на доходи фізичних осіб до свої місцевих бюджетів. І вже за чотири місяці власні ресурси цих громад у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли в 3 рази . А темпи зростання доходів 159 ОТГ, які вже у 2016 році отримували зарахування 60% ПДФО до своїх бюджетів, склали +45%. Цей показник навіть більше від середнього по Україні - маємо темпи зростання доходів місцевих бюджетів України на рівні 35%. Це означає, що в громадах є ресурс на реалізацію інфраструктурних проектів, ремонт дорі, відбудову соціальних об’єктів та вирішення наболілих проблем», - зауважив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що з урахуванням міжбюджетних трансфертів з державного бюджету доходи загального фонду бюджетів 366 ОТГ за 4 місяці 2017 року становлять 5,5 млрд грн.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Децентралізація демонструє результат, об’єднані громади стають фінансово самодостатніми.

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений