Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Позитивний прогноз Moody`s для банківської системи України підтверджує стратегію ПриватБанку - Петр Крумханзл

Июль 12, 2018 | Новини регіонів | Просмотров: 352 | Комментариев: 0

«Підвищення агентством Moody’s прогнозу для української банківської системи підтверджує, що ПриватБанк рухається в правильному напрямку», – відзначив голова правління банку Петр Крумханзл. 

За його словами, оцінка агентства співпадає з розрахунками, що лежать в основі нещодавно затвердженого стратегічного плану розвитку ПриватБанку. Зокрема, стратегія банку передбачає поліпшення якості активів та збільшення прибутковості в банківському секторі за рахунок позитивної макроекономічної ситуації, що, у свою чергу, покращить кредитне середовище для ПриватБанку.

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s покращило прогноз для банківської системи України зі стабільного на позитивний, що передбачає підвищення кредитоспроможності українських банків протягом наступних 12–18 місяців.

Moody's зазначає, що зараз, коли виявлено більшість непрацюючих кредитів, відрахування до резервів повинні зменшитись, а позики зростуть номінально до 10% протягом наступних двох років. Це підтверджує позитивні кроки, які ПриватБанк здійснив для вирішення проблеми непрацюючих кредитів, і допоможе консолідувати його сильні сторони та лідируючі позиції на ринку.

З моменту націоналізації ПриватБанк впровадив численні зміни у системі внутрішнього управління ризиками з метою приведення діяльності банку у відповідність із кращими міжнародними практиками. ПриватБанк має намір продовжувати покращувати свої показники та підтримувати ринкове лідерство у роздрібному кредитуванні та депозитах, що складають 45 млрд. грн та 170 млрд. грн відповідно

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений