На станції Роздільна відбулися командно-штабні навчання

Июнь 27, 2017 | Новини регіонів | Просмотров: 870 | Комментариев: 0

Нещодавно на станції Роздільна регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «УЗ» відбулися командно-штабні навчання відновних поїздів.

Метою проведення такого масштабного заходу стало опрацювання взаємодії відновних двох поїздів та імітація ліквідації сходження рухомого складу. Головною частиною проведених навчань стало практичне відпрацювання знань та вмінь із використанням вантажопідіймальних кранів, роликових візків та пристосувань у разі сходження рухомого складу з рейок.
У заході взяли участь керівники семи відновний поїздів магістралі та працівники відновних поїздів станцій Подільськ та Роздільна.
Навчання проходили під головуванням головного ревізора з безпеки руху поїздів і автотранспорту регіональної філії «Одеська залізниця» Рудольфа Мелкумяна. У заході взяли участь майже півсотні залізничників.
На початку заходу було встановлено штабний намет, обладнаний необхідним інвентарем та оперативним зв’язком. Потім учасники заходу привели вантажопідіймальні крани в робоче та транспортне положення.
Далі вантажопідіймальним краном ЕДК-2000 відновного поїзда станції Роздільна виконали стропування та зняття бульдозеру Т-330 з платформи. За допомогою бульдозера та пристосувань залізничники виконали пересування вагонних візків вздовж колії. Потім за допомогою кранів ЕДК-500 відновного поїзда станції Роздільна та ЕДК-300 відновного поїзда Подільськ встановили на колії вагонні візки. Крім того було проведено імітацію ліквідації наслідків сходження рухомого складу «за сценарієм» двох реальних випадків у минулому.
Всі роботи було проведено згідно з планом навчань. На завершення заходу головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту магістралі Рудольф Мелкумян подякував всім учасникам за продуктивну роботу та підкреслив значимість набутих учасниками знань. Злагоджена робота Одеських залізничників під час командно-штабних навчань відновних поїздів свідчить про готовність у разі необхідності оперативно ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій на об'єктах залізничної інфраструктури.
 

Будь в курсі найсвіжіших і актуальних новин в місті Кропивницький! Підписуйся на наш канал в Telegram, YouTube і групу в Facebook. Для зручності завантажуй наш безкоштовний мобільний додаток - Аndroid

Коментарі для сайта CackleProtected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool