Майже 1500 одеських залізничників забезпечують безперешкодний рух поїздів у складних метеоумовах

Січень 29, 2014 | Новини регіонів | Переглядів: 1172 | Коментарі: 0

Майже 1500 залізничників Одеської магістралі з 20 дистанцій колії, п’яти колійних машинних станцій, локомотивних та вагонних депо забезпечують безперешкодний рух поїздів у складних метеоумовах.

Наразі працюють сім снігоприбиральних машин СМ-2 та снігоочисна СДПМ. Зокрема машина СМ-2 Котовської дистанції колії очищує станційні колії станцій Котовськ, Побережна, Чубівка, Мардарівка. СМ-2 станції Вапнярка працює на станціях Вапнярка, Княжево, Крижопіль, Рудниця, Попелюхи, Кодима, Борщі. СМ-2 Шевченківської дистанції колії працює на станціях Шевченко, Сердюківка, Капітанівка, Новомиргород, Віска, Капустіно, Адабаш. СМ-2 Знам’янської дистанції колії очищувала від снігу станційні колії Знам’янки-Сортувальної та Знам’янки-Пасажирської. СМ-2 Помічнянської дистанції колії очистили Помічну, Новоукраїнку, Шостаківку, Лелеківка, Кіровоград, Бешкетівка, Бандурка, Підгородня. Снігоочищувач Помічнянської дистанції колії СДПМ сьогодні працює на дільницях Висоцька – Веселинове, Підгородня – Болеславчик, Болеслачик – Голованівськ та Болеславчик – Нікель-Побузький. Снігоприбиральна техніка Христинівської дистанції колії сьогодні розчистить сніг від станції Кірсанівка до станції Звенигородка. Снігоочищувач працює навіть на вузькій колії дільниці Рудниця – Гайворон (Шевченківська дирекція залізничних перевезень).
Найбільшу кількість працівників залучено на снігоборотьбу на Одеській та Знам’янській дирекціях залізничних перевезень. Наразі організовано чергування колійних бригад, чергових летючок, які забезпечені необхідною кількістю бензину, вкомплектовано інструментами для заміни рейок, стиковими накладками, болтами, організовано очищення стиків від снігу на перегонах, хрестовин, жолобів контррейок і шпальних ящиків. Особливу увагу приділяють стрілочним переводам, що знаходяться на маршрутах курсування пасажирських поїздів.
 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool