У Кропивницькому відкрили виставку Валерія Давидова (Фоторепортаж)

Жовтень 13, 2020 | Новини | Переглядів: 958 | Коментарі: 0

Вчора у місті Кропивницький у відділі КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» - картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбулась презентація експозиції творів члена Національної спілки художників України, старшого викладача мистецького факультету Центрально українського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Валерія Давидова. 

Експозиція під назвою «Рєпінськими стежками» відкрилась за підсумками участі художника у Міжнародному Рєпінському пленері у місті Чугуєві. В експозиції представлено живописні роботи, створені під час цієї акції, яка проходила наприкінці липня – початку серпня 2020 року на батьківщині відомого художника Іллі Юхимовича Рєпіна (1844-1930) в Харківській області. Під час презентації були продемонстровані відео матеріали, присвячені життєвому та творчому шляху Іллі Рєпіна, а також відео репортажі, присвячені проведенню Рєпінського пленеру. ДОВІДКОВО: Ілля́ Юхи́мович Рє́пін (24 липня (5 серпня) 1844, слобода Осинівка біля Чугуєва, Харківська губернія, Російська імперія - 29 вересня 1930, Куоккала, Терійокі, Фінляндія) - український художник-живописець. Син солдата, в юності працював іконописцем. Займався в Малювальній школі під керівництвом І.М. Крамського, продовжив навчання в Петербурзькій Академії мистецтв. З 1878 - член Товариства пересувних художніх виставок. Академік Імператорської Академії мистецтв. Професор - керівник майстерні (1894-1907) та ректор (1898-1899) Академії мистецтв, викладач школи-майстерні Тенішевої; серед його учнів - Б.М. Кустодієв, І. Е. Грабар, І.С. Куліков, Ф.А. Малявін, А.П. Остроумова-Лєбєдєва, М.І. Фешин. Безпосередній наставник В.О. Сєрова. Уже від початку свого творчого шляху, з 1870-х, Рєпін став однією з ключових фігур реалістичного живопису. Художнику вдалось розв'язати завдання відбивання в живописному творі всієї різноманітності навколишнього життя, у своїй творчості він зумів охопити всі боки сучасності, зачепити теми, що турбували громадськість, гостро реагував на злобу доби. ( www.uk.wikipedia.org ) Анатолій Кімнатний

Кропивницькому, відкрили виставку Валерія Давидова,Фоторепортаж

Кропивницькому, відкрили виставку Валерія Давидова,Фоторепортаж

Експозиція під назвою «Рєпінськими стежками» відкрилась за підсумками участі художника у Міжнародному Рєпінському пленері у місті Чугуєві. В експозиції представлено живописні роботи, створені під час цієї акції, яка проходила наприкінці липня – початку серпня 2020 року на батьківщині відомого художника Іллі Юхимовича Рєпіна (1844-1930) в Харківській області.
Під час презентації були продемонстровані відео матеріали, присвячені життєвому та творчому шляху Іллі Рєпіна, а також відео репортажі, присвячені проведенню Рєпінського пленеру.

Анатолій Кімнатний


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool