Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

У Кропивницькому відбулася первірка в обласному музеї

Август 16, 2018 | Новини | Просмотров: 347 | Комментариев: 0

16 серпня за зверненням керівництва Кіровоградського обласного художнього музею відбулась перевірка стану пожежної та техногенної безпеки усіх приміщень і будівлі музею у цілому.

Перевірка відбувалась під особистим керівництвом начальника Управління ДСНС в області полковника служби цивільного захисту Віталія Миронюка.

Зокрема було перевірено стан системи пожежогасіння і протипожежної сигналізації та спровоковано умовну пожежу з метою відпрацювання належного рівня реагування пожежно-рятувальних підрозділів на спрацювання пожежної сигналізації. 

Після механічного спровокування спрацювання пожежної сигналізації, сигнал про пожежу не надійшов до Служби порятунку через неналежну роботу пульту пожежного спостереження, що обслуговує організація, яка має відповідну ліцензію. Тому Віталій Миронюк особисто оголосив умовну пожежу, зателефонувавши за номером «101».
З моменту оголошення умовної пожежі впродовж 3-х хвилин прибула пожежно-рятувальна техніка та відбулась ліквідація умовної надзвичайної ситуації.
Завершилась перевірка незвичайно – директор музею Тетяна Ткаченко запросила Віталія Миронюка та особовий склад ознайомитись із експозицією музею.
Кіровоградський обласний художній музей є культурним центром та мистецькою візиткою Кіровоградщини. Рятувальники відвідали п’ять виставкових залів, з яких три є стаціонарними: «Сакральне мистецтво», «Мистецтво ХVІІІ – початку ХХ століть», «Художники-земляки». Також в експозиції музею представлено комплекс декоративно-ужиткового мистецтва і окремий зал – картинна галерея Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».
Тетяна Ткаченко розповіла, що фонди музею, переважно, укомплектовані за рахунок експонатів, одержаних із Ермітажу, Третьяковської галереї, Київських музеїв російського та українського мистецтва, Дирекції художніх виставок України, а також робіт, що були передані відомими художниками-земляками.
Дякуючи за запрошення, Віталій Миронюк зазначив: «Експозиція музею вражає. На жаль, за щоденною рутиною мало часу залишається на споглядання прекрасного. Я вдячний за таку чудову можливість надати спочинок душі, завдяки спілкуванню із мистецтвом».

У ДСНС України у Кіровоградській області 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений