У Кропивницькому стартував проєкт «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади»

Червень 09, 2021 | Новини | Переглядів: 973 | Коментарі: 0

Близько 20 тисяч жінок області покращать власні знання з питань критичного мислення, медіаграмотності, послуг електронного урядування та жіночого лідерства.

Таку мету перед собою поставили активістки громадської організації «Обласний жіночий інформаційний центр». В ОУНБ імені Дмитра Чижевського сьогодні вони презентували новий проєкт «Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади».

Як зазначила інформаційна менеджерка проєкту, заступниця директора книгозбірні Оксана Ткаченко, дослідження, яке ОЖІЦ проводив 2020 року, виявило, що 8% мешканців області не знайомі з поняттям «гендер», 56% — не розуміють значення поняття «гендерна рівність», лише 38% респондентів вважають, що гендерна дискримінація є проблемою в Україні.

Соціологія показала, що переважна більшість (67%) жителів села — жінки, які погано знайомі навіть з основами медіаграмотності, не мають навичок критичного мислення, користування електронними ресурсами та послугами е-урядування.

Жіноче лідерство як ресурс успішного розвитку громади

Проведення у 14 територіальних громадах області просвітницької кампанії «Ми рівні» дозволить створити на базі публічних бібліотек інформаційні хаби, які покращуватимуть співпрацю представників влади, громадських організацій та ЗМІ з питань впровадження гендерної рівності.

«Ми переконані, що жіноче лідерство може стати запорукою успішного розвитку громад. На Кіровоградщині утворені 49 територіальних громад, лише десять з них очолюють жінки. При цьому більшість жителів області — жінки.Своїм завданням ми бачимо допомогу жінкам в усвідомленні їхніх лідерських якостей та напрацюванні необхідних навичок, підтримку громадських, соціальних, професійних проєктів, які вони реалізуватимуть у своїх громадах. Знання, якими ми вже ділимося, активістки впроваджуватимуть на місцях і навчатимуть інших членів громади», — заявила голова ОЖІЦ, керівниця проєкту, директорка ОУНБ ім. Д. Чижевського Валентина Животовська.

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool