Оперативна інформація в телеграм каналі https://t.me/fotoinform

У Кропивницькому обласна рада проголосувала за бюджет на 2022 рік

Декабрь 23, 2021 | Новини | Просмотров: 1519 | Комментариев: 0

Депутати Кіровоградської обласної ради проголосували за обласний бюджет на 2022 рік на восьмій сесії сьогодні, 23 грудня.

Головний кошторис області становить 2 мільярди 782,9 мільйона гривень, із них 147,3 мільйона – трансферти з державного бюджету, які передаються територіальним громадам.

Освіта

Видатки на галузь освіти в обласному бюджеті 2022 року складуть 875 мільйонів 478 тисяч гривень.

За ці кошти, з-поміж іншого, фінансуватимуть 10 закладів загальної середньо освіти – 251,8 мільйона гривень, 13 закладів професійної освіти та комбінат «Аграрник» - 265,7 мільйона гривень, 10 закладів фахової перед вищої освіти – 261,2 мільйона, 5 установ позашкільної освіти – 59,6 мільйона, інститут післядипломної педагогічної освіти імені Сухомлинського – 24,9 мільйона гривень.
Бюджет водночасм передбачає виплати обласних стипендій і премій обдарованим учням, студентам і викладачам, які їх підготували, а також грошової допомоги випускникам педагогічних і медичних вишів, які працюватимуть понад три роки у закладах, визначених органами управління освітою, та медзакладах у сільській місцевості. На ці напрямки скерують близько пів мільйона гривень.

Охорона здоров’я

На охорону здоров’я в області залучать 315 мільйонів 544 тисячі гривень. Кошти скерують на утримання 8-ми обласних медзакладів, які не надають послуги за програмою медичних гарантій, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 123,1 мільйона гривень та на виконання обласних програм – 23,2 мільйона гривень.

Соціальний захист та соціальне забезпечення

У загальному фонді обласного бюджету на 2022 рік враховані видатки на соціальний захист і соціальне забезпечення населення на загальну суму 272 мільйона 709 тисяч гривень, за такими напрямками:
утримання 12 будинків-інтернатів – 220 мільйонів гривень;
утримання Центру соціально-психологічної реабілітації дітей – 9,8 мільйона гривень;
соціальні програми у галузі cім’ї, жінок, молоді та дітей – 19,7 мільйона гривень;
утримання регіонального контактного центру – 2,2 мільйона гривень;
надання допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем – 6,4 мільйона гривень;
виконання заходів обласної програми підтримки учасників АТО/ООС – 7,7 мільйона гривень;
пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, – 3,3 мільйона гривень та інші.

Культура і мистецтво

У 2022 році на культуру і мистецтво область використає 115 мільйонів 600 тисяч гривень, зокрема, на мистецтво – 49,7 мільйона гривень (фінансування обласної філармонії, театру імені Кропивницького, обласного театру ляльок) та на культуру – 65,8 мільйона гривень (4 бібліотеки, 2 музеї, Центр народної творчості).
Крім цього, кошти передбачені на проведення мистецьких і театральних заходів, виплату обласних стипендій, проведення 5 обласних премій, фінансову підтримку творчих спілок.

Фізична культура і спорт

Видатки на фізичну культуру і спорт в наступному році становитимуть 58,9 мільйона гривень. Кошти залучать на утримання дитячих спортивних шкіл, центру здоров’я, центру «Інваспорт», підготовку спортсменів школою вищої майстерності, виплату стипендій, премій та підтримку громадській фізкультурно-спортивних організацій. 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool