У Кропивницькому надано пільги при оформленні біометричних документів

Березень 01, 2024 | Новини | Переглядів: 718 | Коментарі: 0

Пільгові категорії громадян, які проживають у Кропивницькій громаді, при оформленні ID-картки та закордонного паспорта платитимуть менше.

Окремі категорії осіб у 2024 році звільнено від сплати 70% вартості адміністративної послуги за оформлення та обмін документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус.

 За зверненням Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС відповідне рішення було прийнято на сесії Кропивницької міської ради. Звільнення від оплати частини вартості адміністративної послуги є виключно правом місцевих громад, оскільки відповідні кошти зараховуються до їх бюджетів.

 Обов'язковою умовою користування пільгами є реєстрація місця проживання на цій території та надання документа пільговика під час отримання адміністративної послуги міграційної служби.

  Перелік пільгових категорій:

1. Громадяни, віднесені до категорій першої та другої постраждалих
внаслідок Чорнобильської катастрофи.
2. Особи з інвалідністю Другої світової війни та сім’ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку осіб.
3. Ветерани Другої світової війни.
4. Особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю.
5. Особи з інвалідністю І та ІІ груп.
6. Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них.
7. Особи, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни.
8. Сім’ї загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.
9. Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування.
10. Батьки та діти з багатодітних сімей.
11. Особи у віці від 80 років.
12. Бездомні особи та безпритульні діти (за наявності певного статусу).
13. Особи, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк, а також звільнені від подальшого відбування зазначеного виду покарання на підставах, передбачених законом.
14. Внутрішньо переміщені особи (відповідно до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією), які зареєстрували своє місце перебування на території міста Кропивницького.
15. Засуджені особи, які відбувають покарання у виправних закладах на території міста Кропивницького.
16. Особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Адміністративний збір з врахуванням пільги за оформлення закордонного паспорта становить: за 20 робочих днів - 609,60 грн, у терміновому порядку (7 робочих днів) - 801,60 грн. Розмір адміністративного збору за оформлення ID-картки до 20 робочих днів складає 415,80 грн, до 10 робочих днів – 526,80 грн.

Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС
 


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool