У Кропивницькому містянам нагадують про безпечну експлуатацію водонагрійних котлів (ФОТО)

Жовтень 17, 2022 | Новини | Переглядів: 1050 | Коментарі: 0

В бібліотеці Чижевського на черговій зустрічі в рамках просвітницького проєкту «Інформаційна платформа з питань праці» говорили про безпечну експлуатацію опалювальних водонагрійних котлів у зимовий період.

Спікером виступив головний держінспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Управління Держпраці в Кіровоградській області Сергій Бабенко.

 https://t.me/fik_777

 https://t.me/fik_777


Фахівець презентував нові правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18, які затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 05.03.2018 р. № 333, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 10.04.2018 за № 433/31885).

Ці правила поширюються на суб’єктів господарювання, що займаються монтажем, демонтажем, експлуатацією, модифікацією, перевіркою технічного стану обладнання, що працює під тиском, вищим 0.5 бар.

Сергій Бабенко прокоментував обов’язки керівників суб’єктів господарювання, на яких покладена відповідальність за підготовку котелень, трубопровідних мереж, теплових господарств до опалювального сезону.

Вони зобов’язані:

забезпечити тримання котлів у справному стані;
здійснювати у відповідності з правилами технічний огляд котлів;
призначати відповідальну особу, яку необхідно оформляти наказом по підприємству із записом номера і дати наказу в паспорт котла (водопідігрівача).

Ще один важливий момент: навчання та первинна атестація машиністів (кочегарів) і операторів котельні повинні проводитися в професійно-технічних училищах, навчально-курсових комбінатах (курсах), індивідуальна підготовка зазначеного персоналу не допускається.

Крім того, кожний заново встановлений котел може бути введений в експлуатацію після його технічного огляду.

І на останок. Роботодавець повинен отримати, відповідно до вимог Постанови кабінету міністрів України №1107 від 26.10.2011 року, дозвіл Держпраці на експлуатацію устатковання підвищеної небезпеки, яким є зазначені котли.


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool