У Кропивницькому громадських лідерів навчатимуть розвивати суспільний діалог

Жовтень 25, 2021 | Новини | Переглядів: 1027 | Коментарі: 0

26-27 жовтня 2021 року о 10.00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського відбудеться дводенний тренінг «Громадянське лідерство та розбудова суспільного діалогу».

Захід є складовою великого всеукраїнського проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час». На Кіровоградщині його реалізує громадська організація «Обласний жіночий інформаційний центр», амбасадоркою виступає директорка ОУНБ імені Дмитра Чижевського, заслужений працівник культури України Валентина Животовська.

Метою об’єднання на єдиній платформі та співробітництва у рамках проєкту є посилення професіоналізму лідерів громадських організацій у царині миротворчості та розвиток діалогу за допомогою блогерства.

Серед завдань, які поставили перед собою учасники проєкту, є зокрема посилення в суспільстві ідеї діалогу заради порозуміння та примирення як важливої умови сталого розвитку країни, її європейської інтеграції; підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі молоді і жінок у мирному процесі в Україні; розширення можливостей громадських діячів та посилення їхніх голосів на місцевому рівні; створення простору для повноправної участі людей з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні та інші.

Тренінг включає в себе:
лекцію-презентацію «Бібліотеки як центри громадської активності: розвиваємо суспільний діалог в громаді»;
лекцію-презентацію «Медіаплатформи для лідерів громад»;
виконання слухачами практичного завдання. Представлення мотивуючих блогів для громадських лідерів;
презентацію «Онлайнові ресурси для молодих лідерів»;
спільне обговорення теми: «Роль громадських лідерів у формуванні суспільного діалогу»;
лекцію-презентацію «Соціальні мережі – форма сучасного діалогу»;
лекцію-презентацію «Лідери думок в територіальних громадах»;
лекцію-презентацію «Молодь, мир та безпека в Україні: роль бібліотек щодо активізації участі молоді у миротворчих процесах»;
практичне заняття: «Формуємо якості громадського лідера»;
спільне обговорення теми «Облік та місія молодого лідера».

Проєкт виконується у співпраці з ГО «Фундація прав людини» за підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.
 


Ви можете підтримати наш портал Фінансово

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool