У Кіровограді відбувся новорічний турнір

Січень 05, 2016 | Новини | Переглядів: 1236 | Коментарі: 0

Увесь передноворічний тиждень, із 25 по 31 грудня, в шаховому клубі «Біла тура» проходив шаховий турнір серед юнаків та чоловіків, присвячений Новорічним святам.

У змаганнях взяли участь 22 спортсмени. Чемпіон України Богдан Басько перед початком турніру дав сеанс одночасної гри на десятьох дошках з кращими юними шахістами міста. Рахунок гри 10:0 переміг Чемпіон.
У змаганнях серед чоловіків перше місце посів Василь Гуцало. Срібну медаль завоював Аркадій Аскері. Третє місце посів Станіслав Шакарян.

Серед юнаків переміг Богдан Басько. Срібну медаль виборов Дмитро Литвинюк. Третім став Іван Ковальчук.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами і медалями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.