Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Свідоме ставлення пасажирів до оплати проїзду у приміському сполученні допоможе не відміняти збиткові рейси

Сентябрь 14, 2016 | Новини | Просмотров: 432 | Комментариев: 0

За 8 місяців поточного року філія недоотримала за перевезення залізничним транспортом пільгових категорій громадян вже 23,2 млн.грн.

Про це FOTOINFORM.NET повідомив прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Недоотримання компенсації за пільгові перевезення окремих категорій громадян створює суттєві перешкоди для забезпечення у повному обсязі придбання запасних частин та негативно впливає на технічний стан моторвагонного рухомого складу, який потребує негайного оновлення або ремонту.

Звісно, що в такій критичній ситуації складно вести мову про покращення якості перевезень пасажирів у приміському сполученні.
Залізниця, вкладаючи величезні зусилля на утримання рухомого складу, зазнає колосальних збитків, і при цьому постійно веде боротьбу з безбілетниками, або недбайливими провідниками-касирами, що допускають здешевлений варіант проїзду. Тому залізничники закликають своїх пасажирів – свідомо ставитися до оплати проїзду. Заощаджені пасажиром сьогодні 2-3 грн., на завтра загрожуватимуть загрозою скасування електрички на цьому напрямку. Тому пасажири повинні купувати квитки за повну вартість і обов'язково вимагати сам квиток.
Слід зазначити, що у поточному році вкотре склалась критична ситуація із компенсацією за перевезення пільгових категорій громадян. Міські, районні державні адміністрації відмовляються підписувати угоди по компенсації за надання послуг пільговикам, мотивуючи це відсутністю коштів як у державному, так і в місцевому бюджетах. Ситуація в цілому нагадує замкнене коло, адже Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про збереження прав на пільговий проїзд окремим категоріям населення, проте Законом України «Про державний бюджет України на 2016 рік» не передбачені субвенції з держбюджету місцевим органам самоврядування.

*Довідка
Нагадаємо, що перелік соціальної групи населення, яка згідно з Законом користується правом безоплатного проїзду, скоротився з 26 категорій до 16. Основними пільговиками залишилися пенсіонери, інваліди, сироти, учасники бойових дій тощо.


 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений