Оперативна інформація в телеграм каналі https://t.me/fotoinform Ваша інформація у цьому місці натиснути тут

«Союз Чорнобиль України» сумує з приводу передчасної смерті

Червень 03, 2017 | Новини | Переглядів: 1375 | Коментарі: 0

Кіровоградська обласна громадська організація “Союз Чорнобиль України” сумує з приводу передчасної смерті нашого побратима, учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Брюм Юрія Миколайовича. Висловлюємо співчуття його рідним та близьким.

Брюм Юрій Миколайович, військовим фахівцем радіологом, двічі приймав участь в ліквідації аварії, в 1986 і в 1987 роках.
Займав активну життєву позицію стосовно радіаційного захисту як постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС так і населення України. Працював на різних посадах, пов'язаних з радіаційним захистом населення. Приймав участь в проекті “Стоп Радон” та виготовлені інтерактивної карти раціаційного забруднення території Кіровоградської області.
Був обраний загальними зборами членів громадських організацій, які опікуються соціальним захистом чорнобильців на території області до Координаційної ради громадських організацій.

Він намагався донести, як фахівець, різницю в термінах: ліквідатор аварії та ліквідатор наслідків аварії.
Уривок відео з його участю та статтю до 30 - ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС, де він висловлює свою позицію, ми вважаємо за доцільне переглянути, тим паче в період нинішних урядових “реформ”.
Світла пам'ять про нього залишиться в наших серцях.

Голова Кіровоградської обласної громадської організації “Союз Чорнобиль України”

Олександр НедількоВи можете підтримати наш портал Фінансово

 


Hostpro
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool