Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp _ Viber

Служба автодоріг Кіровоградщини долучається до Тижня безпеки дорожнього руху

Ноябрь 06, 2015 | Новини | Просмотров: 785 | Комментариев: 0

В рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху з 9 по 15 листопада пройде Тиждень БДР

В рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр. проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, згідно Резолюцій ООН з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, Міністерство охорони здоров´я України виступило ініціатором проведення в Україні щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.
Тиждень безпеки дорожнього руху пройде з 9 по 15 листопада 2015 року за підтримки Кабінету Міністрів України, за участю профільних міністерств та відомств, Всесвітньої організації охорони здоров´я та інших міжнародних і вітчизняних організацій.
Головною темою Тижня у 2015 році, визначеною Організацією Об´єднаних Націй на всесвітньому рівні, стане безпека дітей на дорозі. Усі заходи матимуть на меті привернення уваги суспільства до проблеми дитячого травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
В рамках проекту на дорожніх підприємствах Кіровоградської області будуть проведені додаткові семінарські заняття та роз’яснювальні роботи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху під час виконання дорожніх робіт. Крім того, будуть проінспектовані під’їзні дороги до шкіл та дитячих садків.
 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений