Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp _ Viber

Система контролю за вантажними операціями зарекомендувала себе на Одесі-Товарна

Апрель 28, 2016 | Новини | Просмотров: 489 | Комментариев: 0

Наприкінці минулого року в якості експерименту працівники регіональної філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця» встановили систему контролю за навантажувально-розвантажувальними операціями на станції Одеса-Товарна.

За півроку роботи сучасне відеообладнання на навантажувально-розвантажувальних майданчикам зуміло себе зарекомендувати з позитивного боку.

Завдяки встановленому відеоспостереженню комерційні працівники станції та служби комерційної роботи та маркетингу можуть у режимі «онлайн» контролювати весь виробничий процес: час подачі та прибирання вагонів, тривалість вантажних операцій та, найголовніше, час їх фактичного завершення. Адже саме контроль за наданням повідомлення про закінчення вантажних операцій було слабким місцем у роботі з клієнтами, які іноді проводили додаткове зважування вагонів, що надавало можливість отримували послуги залізниці за занижену вартість.

Відтепер система відеоспостереження в багатьох випадках допомагає упорядкувати роботу клієнтів з залізничниками по частині вантажних операцій та нарахуванню необхідних платежів. Більш того, вона надає можливість контролювати правильність розміщення вантажу у вагоні та якість очищення вагонів після вивантаження.

У подальшому одеські залізничники планують встановити системи контролю на інших станціях філії. Наразі власникам під’їзних колій пропонується взяти участь в облаштуванні системами відеоспостереження навантажувально-розвантажувальних майданчиків на їх території.
Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»
 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений