Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp _ Viber

Щоб отримати право на пільгу щодо сплати земельного податку

Апрель 27, 2012 | Новини | Просмотров: 832 | Комментариев: 0

Громадянам слід надати до органу податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки документи, що посвідчують їх право на пільгу. Про це Інтернет-виданню  «FOTOINFORM» повідомила прес-служба ДПА в Кіровоградської області

Відповідно до ст. 206 Земельного кодексу використання землі в Україні є платним. У разі якщо фізична особа користується земельною ділянкою, але відсутні документи, які посвідчують право власності на земельну ділянку, то підстав для несплати земельного податку немає.

Фізична особа, яка належить до категорії осіб, що мають право на пільги щодо сплати земельного податку, отримає право на пільгу відповідно до ст. 281 Податкового кодексу України лише після отримання права власності на земельну ділянку в законодавчо встановленому порядку та внесення відповідних даних до державного земельного кадастру.
Для отримання пільги власник земельної ділянки має надати до органу податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки документи, що посвідчують його право на пільгу. При цьому якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, що настає за місяцем, в якому виникло це право (п. 284.2 ст. 284 Податкового кодексу).
 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений