Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Шаховий турнір відбувся у Кіровограді

Сентябрь 28, 2015 | Новини | Просмотров: 1499 | Комментариев: 0

Із 19 по 27 вересня в шаховому клубі «Біла тура» проходив шаховий турнір серед юнаків, чоловіків та ветеранів спорту, присвячений 261-ї річниці заснування міста Кіровограда. У турнірі взяли участь 26 спортсменів.

Серед ветеранів золоту нагороду виборов Василь Гуцало. Другим став Аркадій Аскері. Бронзову медаль завоював Олександр Подерога. У змаганні чоловіків перше місце посів Володимир Кеванашвілі. Срібну медаль завоював Василь Бузько. Третє місце виборов Сергій Прихоженко. Серед юнаків переміг Іван Ковальчук. Срібна медаль у Дмитра Литвинюка. Третім став Владислав Апоркін.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами і медалями відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.