Сергій Ларін: на Донбас потрібно ввести миротворців ООН

Серпень 29, 2014 | Новини | Переглядів: 1119 | Коментарі: 0

«Всупереч власним передвиборчим обіцянкам Президент Петро Порошенко не зумів забезпечити відновлення миру в Україні.

Саме гарантуючи припинення жахів кровопролиття та громадянського протистояння, на виборах 25 травня він заручився підтримкою більш, ніж 50% виборців, в тому числі і жителів південних і східних регіонів, тих хто послідовно виступав за мирне вирішення конфлікту на Донбасі. Однак, розігрування ура-патріотичної карти завело ситуацію в глухий кут», - зазначив Голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін.
Він підкреслив, що протистояння в Донецькій і Луганській областях переросло в повномасштабну війну з тисячами жертв і руйнуванням економіки найбільших регіонів.
«Порошенко не зміг провести результативні переговори на міжнародній арені та забезпечити реальний діалог всередині країни. В результаті ми зіштовхнулися із загрозою повномасштабного зовнішнього вторгнення, перед обличчям якого влада демонструє повну нездатність до дій. Ситуація «ні війни, ні миру» далі не може продовжуватися», - підкреслив політик.
«Ми вимагаємо терміново скликати засідання Верховної Ради за участю представників органів місцевого самоврядування для прийняття рішень, котрі як забезпечать захист від зовнішньої агресії, так і допоможуть прийняти Національний план примирення. Цей план має включати в себе, в тому числі, і давно обіцяну реформу місцевого самоврядування з введенням виборності губернаторів, надання значно більших прав територіям та надання на регіональному рівні офіційного статусу російській мові, і гарантії врахування думки всіх областей при виробленні зовнішньо-та внутрішньополітичного курсу», - заявив Сергій Ларін.
На його думку, Верховна Рада також повинна звернутися до міжнародного співтовариства із закликом ввести на Донбас миротворчі війська і поліцейські сили ООН для запобігання військового конфлікту і забезпечення ефективного контролю українсько-російського кордону.
«Криза в Україні загрожує найважчими наслідками Європі і світу. Українська влада з ним не справляється. Настав час включатися іншим силам у боротьбу за мир і збереження України», - зазначив Голова виконкому Партії розвитку.
«У цих трагічних умовах вважаємо проведення дострокових парламентських виборів небезпечною авантюрою. Організовувати битву за владу, коли йде битва за виживання і єдність країни - безвідповідальне рішення. Але якщо президент пішов на такий крок і ініціював створення під своїм ім'ям «коаліції війни», ми закликаємо всі опозиційні сили об'єднатися в КОАЛІЦІЮ МИРУ. Разом ми повинні стати виразниками настроїв тих громадян України, які виступають проти кровопролиття і подальшої дестабілізації, які бачать як корупція і непрофесіоналізм влади, що списуються на війну, призводять до зупинки тисяч підприємств і зубожіння народу», - підсумував Сергій Ларін.

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool