Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Прокуратура вимагає усунути порушення законодавства у Кропивницькій УВП-14

Сентябрь 25, 2017 | Новини | Просмотров: 487 | Комментариев: 0

Прокуратурою Кіровоградської області проведено чергову перевірку дотримання норм ЗУ «Про попереднє ув’язнення» в діяльності ДУ «Кропивницька УВП №14», за результатами якої виявлено ряд порушень.

Так, в установі виконання покарань державні гарантії щодо охорони здоров’я ув’язнених в повній мірі не реалізуються. Матеріально-побутові умови не відповідають правилам санітарії та гігієни. Ряд приміщень потребують негайного ремонту.

Продовжують мати місце порушення в частині ізоляції осіб, взятих під варту, не забезпечуються вимоги закону щодо роздільного тримання різних категорій ув’язнених та інше.
Варто зазначити, що лише у поточному році прокуратурою області внесено 16 документів реагування на усунення вищевказаних порушень законодавства, що не мало належного реагування з боку адміністрації установи. Тож, за результатами проведеної перевірки вказівку з вимогою негайно вжити заходів до усунення порушень, провести службову перевірку та забезпечити дієвий відомчий контроль за роботою установи внесено до Міністерства Юстиції України.
На даний час, документ реагування перебуває на розгляді.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений