Повідомляють фахівці ГУ Міндоходів у Кіровоградській області

Квітень 14, 2014 | Новини | Переглядів: 895 | Коментарі: 0

Завдяки сервісу Міндоходів „Пульс” клієнти органів Міндоходів Кіровоградщини, в тому числі і суб’єкти зовнішньо - економічної діяльності, вирішують проблемні питання, які виникають у веденні бізнесу та під час спілкування із службовими особами відомства.

Так, протягом першого кварталу цього року до сервісу „Пульс” надійшло 66 звернень від платників Кіровоградської області. Більшість дзвінків стосувалися проблем, які виникають при подачі звітності та реєстрації податкових накладних (майже 60 відсотків).
Станом на 01.04.14 всі звернення опрацьовані та про результати розгляду повідомлено заявникам. Нагадуємо, номер цілодобової телефонної лінії „Пульс” для клієнтів податкової та митниці: (044) 284-00-07.

Особистий огляд при перетині митного кордону

При перетині кордону трапляються різні ситуації. Не є виключенням і проведення особистого огляду громадян. Але, як правило, таке відбувається не дуже часто.
Особистий огляд як виняткова форма митного контролю проводиться, якщо є достатні підстави вважати, що громадянин, який прямує через митний кордон України чи перебуває в зоні митного контролю або у транзитній зоні міжнародного аеропорту, приховує предмети контрабанди, заборонені товари чи товари, які є безпосередніми предметами порушення митних правил. Ця процедура відбувається за письмовим рішенням керівника митниці Міндоходів або особи, яка виконує його обов'язки.
Перед початком огляду посадова особа митниці повинна пред'явити громадянину таке рішення, ознайомити його з правами та обов'язками під час проведення даного огляду i запропонувати добровільно видати приховані та/або не задекларовані товари.
Слід зазначити, що особистий огляд повинен проводитися посадовцем однієї ж статі з громадянином в ізольованому примiщеннi у присутності не менш як двох понятих тієї самої статі. Обстеження органів тіла громадянина може проводити тільки медичний працівник.
Про факт проведення особистого огляду складається протокол за визначеною формою.
Нагадуємо, що вимоги до проведення особистого огляду громадян регулюються статтею 340 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI, та застерігаємо громадян від потрапляння в неприємні ситуації через незнання митного законодавства.

При продажу одного автомобіля податок сплачувати не потрібно

Дохід, який отримано фізичною особою від продажу або обміну протягом року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла або мопеда, не оподатковується.
Якщо громадянин здійснює продаж такого рухомого майна двічі та більше разів протягом одного року або здійснює продаж вантажного автомобіля, то отриманий дохід оподатковуватиметься за ставкою 5%.
Дохід від продажу такого транспортного засобу визначатиметься виходячи із ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу, але не нижче середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості, визначеної згідно із законом.
Платник податку може самостійно обирати один із способів визначення вартості відчужуваного майна, а саме: використати оціночну вартість, визначену згідно із законом, або середньоринкову вартість відповідного транспортного засобу.
При цьому середньоринкову вартість транспортного засобу можна розрахувати самостійно на сайті Міністерства економічного розвитку, з урахування марки автомобіля, року його випуску на пробігу на дату продажу.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool