Польський «Медзь» обіграв кіровоградську «Зірку»

Лютий 19, 2016 | Новини | Переглядів: 1002 | Коментарі: 0

Першим суперником кіровоградської «Зірки» на турецькому зборі був польський колектив «Медзь» з Легніци. Поляки вже провели декілька ігор в Аланії, а для наших земляків ця гра була дебютною.

Наші суперники, як і кіровоградська команда, виступають в другому за силою, дивізіоні своєї країни. Команда має в своєму активі значний успіх на початку 90-х, коли «Медзь» зуміла в сезоні 1991/92 років виграти кубок Польщі, перемігши у фіналі «Гурнік» з Забже по пенальті. А в 1/16 фіналу кубка володарів кубків 1992/93 років «Медзь» поступилася мінімально французькому «Монако» (0:1, 0:0).

Польська команда виходить на фінішну пряму підготовки до першості, адже вже 4 березня команда проведе календарну гру чемпіонату. В складі «Медзі» виступають відразу декілька футболістів, які виступали за збірні свої країн: Естонії – Артюнін та Субботін, Литви – Лабукас, Фінляндія – Форселл, Тринідаду і Тобаго – Деніел. Але саме в цьому поєдинку забивали лише поляки.

«Зірка», яка лише третій день на зборах, пропустила доволі швидкий м’яч, коли Гжегош Барчак на 18-й хвилині замкнув передачу ЛукашаГаргула. Кіровоградці, які грали дещо комбінованими складами, кинулися відіграватися, але до реальної загрози біля воріт Павела Капса не дійшло. Задля справедливості треба сказати, що гра проходила жорстко, а іноді і жорстоко. Звичайно, за словами спортивного директора клубу Саміра Гасанова, «Зірка» сподівалася на бій, але не таку жорсткість з боку суперника.

В другому таймі наставник кіровоградців повністю змінив склад, випустивши гравців, яких не задіяв у першому таймі. Але на 61-й хвилині «Медзь» закріпила свій успіх: Блажей Теліховскі скористався вивіреною передачею Петтері Форселла, і головою подвоїв рахунок.

Всього через декілька хвилин «Зірка» відіграла один м’яч, коли після серії невдалих ударів Ігоря Загальського та Романа Локтіонова, практично з лінії воріт відзначився Олексій Чичиков, але турецький арбітр вирішив, що саме в цьому епізоді кіровоградець перебував у положенні поза грою. Після цього гра взагалі вийшла з-під контролю бригади арбітрів і на полі періодично то там, то тут, виникали сутички футболістів «Медзі» та «Зірки». В результаті, за хвилину до кінця матчу арбітр ще й вдався до подвійного вилучення (з боку «Зірки» був вилучений Григорій Баранець). Тож в результаті «Зірка» поступилася 0:2. Принаймні, з такої жорсткої дуелі команда вийшла без травмованих гравців, що не може не радувати тренерський штаб.

Наступні ігри відбудуться 21 лютого. Зранку «Зірка» проведе гру з словацькою «Іскрою» з міста Боршице (поєдинок розпочнеться в Белеку об 11:00), а в другій половині суперником кіровоградців буде казахстанський «Каспій» з Актау (початок матчу о 17:30).

«Медзь» (Легніца, Польща) – «Зірка» (Кіровоград) – 2:0 (1:0).

18 лютого 2016 року (четвер). Початок о 17:15. Туреччина. Аланія. Поле готелю «Goldcity». +19 С. 50 глядачів. Міжнародний товариський матч.

Арбітр: Шекер Бурак (Аланія).

Асистенти арбітра: Остюрк Алі (Аланія), Чифтчи Февзі (Аланія).

«Медзь»: 33. Капса Павел (30. Смуг Давід, 46), 19. Барчак Гжегош (20. Лушкевіч Адріан, 46), 44. Стасяк Міхал (5. Артюнін Артьом, 46; 24. Мідзерські Томаш, 80), 24. Мідзерські Томаш (3. Горске Хунтер, 46), 6. Теліховскі Блажей, 4. Лободзінскі Войцех (8. Церпка Адріан, 46), Расак Дам’ян (17. Форселл Петтері, 46), 31. Деніел Кеон (29. Гарух Марцін, 10), 7. Гаргула Лукаш (99. Ганцаржик Марек, 46), 10. Субботін Ігор, 18. Слюсарскі Бартош (9. Лабукас Тадас, 46). Головний тренер: Кодзіс Томаш.

«Зірка»: 44. Паст Євген (33. Поштаренко Павло, 46), 9. Щедрий Артем (5. Попов Роман, 46), 11. Бацула Андрій (19. Куцев Євген, 46), 15. Збунь Олексій (77. Чичиков Олексій, 46), 17. Деребчинський Олександр (99. Локтіонов Роман, 46), 18. Кучеренко Олександр (2. Каваців Ярема, 46), 20. Фатєєв Дмитро (23. Маткобожик Олександр, 46), 24. Зубков Руслан (8. Лупашко Владислав, 46), 50. Акименко Олександр (к/к) (21. Загальський Ігор, 46), 55. Ковальов Максим (10. Допілка Олег, 46), 85. Керножицький Сергій (22. Баранець Григорій, 46). Головний тренер: Лавриненко Сергій.

Голи: 1:0, Барчак Гжегош (18); 2:0, Теліховскі Блажей (61).

Попередження: Фатеев Дмитро (38), Баранець Григорій (56).

Вилучення: Лабукас Тадас (89), Баранець Григорій (89).