Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

ОСББ Кіровоградщини вже отримують відшкодування за енергокредитами

Июль 18, 2017 | Новини | Просмотров: 752 | Комментариев: 0

Реалізація заходів із термомодернізації житлових будинків потребує значних капіталовкладень і у зв’язку з цим починаючи з 2014 року державою реалізується Державна цільова економічна програма енергоефективності, в рамках якої передбачено відшкодування частини суми за залученими власниками приватних домоволодінь, квартир багатоквартирних житлових будинків, співвласників ОСББ та ЖБК кредитами на впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках.

Для заохочення співвласників будинків ОСББ, ЖБК цього року Програмою енергоефективності Кіровоградської області на 2017-2020 роки в обласному бюджеті передбачені кошти у сумі 1,0 млн.грн. на відшкодування 30% суми енергокредиту, але не більше 100 тис.грн. за одним договором.

Зважаючи, що державною відшкодовується 40 %, обласним бюджетом – 30%, і майже в кожному будинку є отримувачі субсидій, для яких передбачено відшкодування з державного бюджету у розмірі 70%, загальна сума відшкодування може складати до 90 відсотків.
У поточному році за кредитами для впровадження енергоефективних заходів на суму 622,5 тис.грн. звернулись 5 ОСББ та 1 ЖБК у містах Олександрії та Світловодську

Після затвердження обласної Програми енергоефективності, у червні поточного року в банківських установах отримали кредити 3 ОСББ та 1 ЖБК на суму 510,6 тис.грн. і у липні поточного року вже отримали компенсацію з обласного бюджету у розмірі 30 %, а це 153,17 тис.грн., у т.ч.:
- ОСББ «Райдужне 23» (м.Світловодськ) - 34,63 тис.грн.;
- Житлово-будівельний кооператив №5 (м.Світловодськ) - 29,9 тис.грн.;
- ОСББ «Алеут» (м.Олександрія) - 39,38 тис.грн.;
- ОСББ «Соборний 107» (м.Олександрія) - 49,26 тис. грн.
Завдяки програмі «теплих» кредитів ОСББ та ЖБК заощаджують половину і більше своїх коштів при впровадженні енергоефективних заходів та значно менше сплачуватимуть за комунальні послуги.

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений