Олександрія: переселенці зі Сходу повинні почувати себе захищеними та мати усе необхідне

Листопад 06, 2014 | Новини | Переглядів: 972 | Коментарі: 0

Станом на 1 листопада на Кіровоградщині зареєстровано понад 7,5 тисяч людей, які приїхали зі Сходу.

Одні зупинилися у обласному центрі, їх кількість складає 2778 людей, а решта приїхали у інші міста та селища області. Так, наприклад, у місті Олександрії знайшли собі прихисток 733 особи. Більшість проживає у родичів та знайомих, певна частина - у гуртожитку та геріатричному пансіонаті.
Злагоджено і оперативно працюють регіональні штаби м. Олександрії та Олександрійського району, місцева влада, рятувальники, волонтерські організації. Вони роблять усе можливе аби допомогти нашим співвітчизникам облаштуватися на новому місці.
Теплом, затишком та гостинністю зустріли жителів зі Сходу працівники геріатричного пансіонату, який очолює Віталій Скляровський. Віталій Якович розказав нам, що наразі у пансіонаті проживає 195 людей, 17 - вимушені переселенці. Колектив на чолі з директором пансіонату робить все можливе аби вони ні в чому не відчували потреби.
Зі смутком і сльозами на очах згадують наші співвітчизники про свою малу батьківщину, про те, що довелося їм пережити вдома.
Подружжя з селища Георгіівка Луганської області проживає у пансіонаті вже третій місяць. «Тут тихо і затишно, живемо дружньо, маємо все, що необхідно»,- наголошує Світлана Цезарівна. Вони дуже задоволені побутовими умовами, харчуванням, також розповіли, що тут, у пансіонаті, працюють дуже доброзичливі і привітні люди.
Докладають усіх зусиль аби допомогти облаштуватися на новому місці працівники пожежно-рятувальної служби, за що їм дуже вдячні переселенці.
Маючи достатньо часу для дозвілля, Андрій Андрійович із Світланою Цезарівною є активними користувачами місцевої бібліотеки, яка має досить-таки потужний фонд, є у пансіонаті і молитовна кімната. А також подружжя щодня виходить на прогулянку до міста, яке для них по-своєму вже стало другою домівкою.
Сьогодні людей, які приїхали з зони проведення АТО, об’єднує одне: глибока вдячність всім, хто допомагає їм адаптуватися на новому місці, розуміє їх потреби, а також одвічне для кожної людини - бажання миру, тиші та злагоди, й віри у те, що прийде час і вони матимуть можливість знову переступити поріг рідного дому.
Прес-служба У ДСНС в області


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool